دیدنیها

بیشترین ثروتمندان سال ۲۰۱۹ در کجای جهانند؟

بانک کردیت سویس

اعلام کرد :اولین باریست که ثروتمندان چینی از امریکایی ها بیشتر شده اند.در سالهای گذشته شمار ثروتمندان امریکایی بیشتر از کشور های دیگر بوده و در صدر بوده اند.

اعلام رسمی امار و ارقام بانک

با گزارش جدید بانک کردیت سویس از۱۰ درصد جمعیت ثروتمند جهان اعلام کرد که ۹.۹ میلیون نفر امریکایی و۱۰ میلیون نفر در چین زندگی میکنند.

این برای اولین باریست که چین از امریکایی ها سبقت گرفته

نائت هلشر فایدر

مدیر مرکز مطالعات اقتصادی بانک یو بی اس (نائت هلشر فایدر) گفت :

در یکسال اخیر و با وجود اختلاف های اقتصادی جدی بین دو کشور امریکا و چین ، مبلغ ۳.۸ تریلیون دلار به سرمایه ثروتمندان امریکایی اضافه شده است که این عملکرد خیلی خوبی برای هر دو کشور میباشد.

تعداد ثروتمندان جهان

شمار ثروتمندان جهان ۱.۱ میلیون نفر در یکسال گذشته افزایش پیدا کرده اما در کشورهای استرالیا،انگلیس و ترکیه بیشتزین کاهش را داشته اند.

تعداد ۴۸۳۰ نفر ۵۰۰ میلیون سرمایه دارند و افراد دارای ۱۰۰ میلیون دلار بیشتر شده و به ۴۶.۸ میلیون نفر رسیده که نسبت به سالهای گذشته چشمگیر است .

ثروت جهان

در سال گذشته ثروت جهان ۲.۶ درصد افزایش داشت که تا آخر سال ۲۰۲۴ با ۲۷ درصد افزایش به ۴۵۹ تریلیون دلار افزایش پیدا می کند و به احتمال زیاد شمار میلیونرها از مرز ۶۴ میلیون نفر عبور خواهد کرد.

ثروت بقیه افراد هم افزایش یافته است بطوریکه ۱۸ درصد ثروت جهان بین ۹۰ درصد مردم تقسیم شده که در مقایسه با سال ۲۰۰۰ افزایش بالایی را مشاهده کردیم.

0
برچسب ها
نمایش بیشتر

آرمان

آرمان هستم چندین ساله زنده هستم درس خوندم مشق هم نوشتم مثل همتون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *