خبرخبر ورزشی

واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس


سلطانی‌فر: برای خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس بسیار جدی هستیم/ اعزام‌های غیرضروری تحت هرشکل و بهانه در فدراسیون‌ها پذیرفته نیست/ امیدوارم باعث شادی مردم در المپیک شویم 

شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان با حضور دکتر مسعود سلطانی‌فر تشکیل شد. 

به گزارش گروه خبرخوب و به نقل از پایگاه وزارت ورزش و جوانان، نشست دویست و شانزدهم شورای معاونین با حضور وزیر ورزش و جوانان تشکیل شد. 

در ابتدای این نشست گزارشی از روند واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس ارائه شد. دکتر مسعود سلطانی فر با تاکید بر ادامه تسریع در روند واگذاری دو تیم گفت: همانطور که قبلا هم تاکید کردم برای خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بسیار جدی هستیم و به زودی با حضور مسئولان بورس و فرابورس برای عملیاتی شدن این موضوع پیگیری های لازم را خواهیم کرد. 

محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی در ادامه این نشست گزارشی از روند تعداد سفرها و اعزام های سال های ۹۶ و ۹۷ و کاهش چشمگیر اعزام های غیر ضروری ارائه کرد. 

دکتر مسعود سلطانی فر با تقدیر از دقت نظر شورای برون مرزی در موضوع اعزام های برون مرزی گفت: آمارهای ارائه شده حاکی از کاهش سی درصدی اعزام هاست که بیشتر آنها غیر ضروری بوده و باز هم تاکید می کنم سفرهای غیر ضروری و افراد غیر مرتبط تحت هر عنوان و بهانه پذیرفته نیست و اجازه نمی دهیم منابع کشور و ورزش به این شکل هزینه شود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور و مسئله تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه آمریکا علیه مردم ایران گفت: جامعه ورزشی همیشه همراه مردم و مسئولان کشور بوده اند و در تمام بزنگاه های تاریخی نقش خود را به خوبی در حمایت از انقلاب نشان داده اند و انشاالله با حمایت های مشترک و همدل کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش بتوانیم موجب شادی دل مردم در مسابقات آینده و المپیک شویم.

0
برچسب ها
نمایش بیشتر

آرمان

آرمان هستم چندین ساله زنده هستم درس خوندم مشق هم نوشتم مثل همتون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *