خبرخبر ورزشی

حمله زنبورها به پرچم کرنر در لیگ برزیل‌

حمله زنبور ها به پرچم کرنر

بازی دو تیم سائوپائولو و فورتالزا در لیگ سری آ برزیل در میانه مسابقه به مدت پنج دقیقه به یک دلیل عجیب و غریب متوقف شد: حمله کردن زنبورهای وحشی به یکی از پرچم‌های کرنر.

به گزارش خبرخوب، دیدار دو تیم سائوپائولو و فورتالزا در لیگ سری آ برزیل که در پکائمبو برگزار می‌شد در میانه مسابقه به یک دلیل عجیب و غریب به مدت پنج دقیقه متوقف شود. علت توقف بازی حمله کردن زنبورهای وحشی به یکی از پرچم‌های کرنر بود.

در دقیقه ۲۵ مسابقه دنیل آلوس بازیکن سائوپائولو آماده می‌شد تا ضربه کرنری که تیمش بدست آورده را روی دروازه حریف ارسال کند. او درحالیکه پشت توپ ایستاد چیزی نگذشت که از درد گردن شکایت کرد و مشخص شد که زنبور او را نیش زده است. از آن به بعد بازی از حالت طبیعی خارج شده و همه سعی می‌کردند پرچم کرنر مورد حمله قرار گرفته و زنبورها را از زمین خارج کنند تا بازیکن دیگری آسیب نبیند.

قرعه کندن پرچم زنبورزده و دور کردن آن از زمین به نام جکسون، مدافع فورتالزا افتاد. او که صورتش را با پیراهن خود پوشانده بود توانست پرچم را از زمین دور کند تا بازی دوباره آغاز شود.

اما بر اساس قوانین فوتبال، بدون وجود چهار پرچم کرنر، هیچ مسابقه‌ای نباید انجام شود. اما از سوی دیگر حفظ سلامت بازیکنان هم مهمترین اصل فوتبال است و به همین خاطر بود که داور مسابقه اجازه داد تا بازی بدون یک پرچم کرنر ادامه پیدا کند.

0
برچسب ها
نمایش بیشتر

آرمان

آرمان هستم چندین ساله زنده هستم درس خوندم مشق هم نوشتم مثل همتون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *