تکنولوژی

خودروی سه چرخه الکتریکی که قابلیت پارک عمودی دارد

شاید غیرمعمول‌ترین ویژگی این خودرو توان آن برای پارک عمودی است. به گفته مدیرعامل شرکت Roman Muljar سازنده این خودرو، این قابلیت برای صرفه‌جویی در اشغال فضای جاده و خیابان در نظر گرفته شده است.

 به‌تازگی خودرویی الکتریکی با سه چرخ ساخته شده است که قابلیت پارک عمودی بر روی دیوار را دارد.

به گزارش خبرخوب؛ این خودرو Noble 100 نام دارد. شرکت سازنده این خودرو اعلام کرده که نوبل ۱۰۰ “به قدری زیبا است که دوست دارید آن را لیس بزنید!

گفته می‌شود از این خودرو تحت عنوان “پایدارترین خودروی جهان” یاد شده است. این خودرو با دو ساعت شارژ الکتریکی، مسافتی ۲۶۰ کیلومتری را قادر به پیمودن است.

این خودروی کاملا برقی معاف از پرداخت مالیات در جاده و بسیاری از محدودیت‌ها در زمینه پارک است. وزن این خودرو تنها ۶۰۰ کیلوگرم است که کمتر از نیمی از وزن سبک‌ترین خودروی مینی است

و می‌تواند ظرف مدت زمان کمتر از شش ثانیه، سرعت‌اش را به ۶۲ مایل در ساعت برساند و قادر به حرکت با حداکثر سرعت ۱۳۰ کیلومتر در ساعت نیز خواهد بود.

با این حال، شاید غیرمعمول‌ترین ویژگی این خودرو توان آن برای پارک عمودی است. به گفته مدیرعامل شرکت Roman Muljar سازنده این خودرو، این قابلیت برای صرفه‌جویی در اشغال فضای جاده و خیابان در نظر گرفته شده است.

0
برچسب ها
نمایش بیشتر

آرمان

آرمان هستم چندین ساله زنده هستم درس خوندم مشق هم نوشتم مثل همتون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن